Bioenerji - Bioenerji nedir - Bioenerji Uzmanı - Biyoenerji uzmanı - Alfa Bioenerji - Alfa Bioenerji Tekniği - Alfa Bioenerji Eğitimi- Alfa Bioenerji Şifa Semineri- Bioenerji Eğitimi istanbul - Bioenerji Eğitimi Türkiye- Bioenerji Eğitimi Türkiye - Bioenerji tedavisi - Bioenerji Uzmanı - Bioenerji Uzmanı Kenan Boyraz - Etkili Hipnoz Yöntemleri - Bioenerji nasıl Yapılır - Domancic Bioenergy Methodu - Juna davitaşvili Tekniği - Dalton Bioenergy - Bioenerji Eğitmeni kenan Boyraz - Bioenergy healing healer Kenan Boyraz - Uzman Kenan BOYRAZ - Bioenerji Kenan Boyraz - Bioenerjist Hipnotist Kenan BOYRAZ - Etkili Hipnoz teknikleri- Hipnoz nasıl yapılır - Bioenerji nasıl yapılır - Bio enerji nasıl uygulanır -
  • https://www.facebook.com/pages/Bioenerji-Uzman%C4%B1-Kenan-Boyraz/1421795371404363?ref=hl

BİOENERJİ EĞİTİMİ
 

 

 

ORTA  ASYA ve RUSYA'DAN SONRA İLK DEFA TÜRKİYE'DE .. 

ALFA BİOENERJİ EĞİTİM SEMİNERİ:


BİOENERJİ NEDİR?

Bioenerji “yaşama dönük sağlık ve canlılık akımı"dır, daha açık ifadeyle "Yaşam Enerjisi"dir.Bilimsel bir konudur.İnsandaki "hay'at enerjisi"  artık ölçüm cihazlarıyla somut olarak saptanabilmekte hatta görüntülenebilmektedir.

Bioenerji terapisi ise , bedene sözkonusu bioenerjetik enerji frekanslarının yansıtılması/aktarılması suretiyle insan bedeninin yeniden dengeye oturtulması metodudur

 

 

BİOENERJİ TIBBININ DÜNYADA KULLANIMI: ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. 

Bionerji seansları neticesinde  çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, migren, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp, damar tıkanıklığı, kanser, prostat, kısmi felç, depresyon,  böbrek, bel-boyun-sırt  ağrıları, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor. 

Artık bütün dünya da uygulanan ve  ülkemizde de sağlık bakanlığı tarafından tamamlayıcı/ alternatif tıp olarak kabul edilen Bioenerji şifa yöntemini öğrenmek için sizde Bioenerji Eğitimine katılabilirsiniz.

 

Alfa Bioenerji Eğitim SEMİNERİ 1. Modül İÇERİĞİ: 

-Alfa Bio-Enerji frekanslarıyla irtibata geçebilmeyi,  güçlendirebilmeyi ve aktarabilmeyi,

-Enerjiyi ellerde preslemeyi, yoğunlaştırmayı ve mercekleyebilmeyi,  (10 - 50 cm uzaktan)

-Beden Enerji beden hatlarını akort edebilmeyi ve bio-manyetik pasları,

-Enerji merkezleri ve salgı merkezleri üzerinden aktarım yapabilmeyi,

-Negatif enerjilerden arınıp yüksek boyut enerjileriyle programlanabilme yöntemlerini,

-5 çeşit bioenerjetik  Prana/Nefes tekniğini,

-Enerjetik akımla çeşitli hastalıklar üstünde çalışma stillerini

-Uzaktan bioenerji  yapabilme/gönderebilme yöntemlerini,

-Kendimizi negatif enerjilerden arındırabilmeyi ve koruyabilmeyi 

-Bioenerji şifa akımını kendi beden katmanlarınıza da şarj edebilmeyi, daha sağlıklı, daha zinde ve ruhsal olarak dengede kalabilmeyi, rahatsızlıklarınız üzerinde çalışabilmeyi  UYGULAMALI  olarak  ÖĞRENECEKSİNİZ. 

"Evrensel şifa enerjisi daima bizim içimizden akar ve bilinçli olarak kullanıldığında harika neticeler meydana getirir." 

 

EĞİTİM SÜRESİ: 

                            1. Gün 10:00 - 20:00

                            2. Gün 10:00 - 20:00

Kimler Katılabilir:  Tıp Doktorları, Sağlık Görevlileri, Fizik Tedavi Uzmanları, Psikologlar, Yaşam Koçları, Reiki uygulayıcıları, hipnotistler, Güzellik Uzmanları, Diyetisyenler, Şifa pratisyeni olmak, ailesine ve arkadaşlarına (çevresine) şifa vermek isteyenler ve bioenerji  şifacılığına gönülden ilgi duyan, geliştirmek ve ileri düzeylere ulaşmak isteyen, hem kendisinin hem insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamalarına katkıda bulunmayı insani vazife olarak hisseden kişiler katılabilir…

EĞİTMEN:  Kenan BOYRAZ  (Bioenerjist +Hypnotist)

SERTFİKA: Bioenerji eğitim seminerine katılanlara Türkçe ve İngilizce iki ayrı SERTİFİKA verilmektedir.+

 

 Eğitim Ücreti: 1500 tl
 Eğitim Ücreti:1500 tl

 Eğitime kayıt yaptırırken önceden 250 tl kapora ücreti yatırmanız gerekmektedir.Aksi takdirde rezervasyon geçersizdir.

  

 ALFA BİOENERJİ NEDİR?

Kainatın enerjisi sürekli değişmekte, güncellenmiş yeni enerji frekansları ile dünyamız ve insanlık buluşmaya devam ediyor.

Bir anlamda alfa bioenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmik bilgi barındıran modern bir şifa metodudur.

Rus, Şaman, Çin ve kadim  bioenerji tekniklerini de kısmen barındırmaktadır.

Alfa Bioenerji tekniği Kenan Boyraz'ın 18 yıllık çalışmaları ve araştırmaları ve binlerce insanla yaptığı bireysel seanslarının neticesinde doğan, gelişen etkili bir yöntem olup Orta Asya kökenli, uyumlama ve realizasyon içeren dünyanın etkili Bioenerji tekniklerinden biridir...

Bu yöntemle insanları buluşturma eylemine 2011 yılında Rusya ve Orta Asya'daki 6 eksrasensör & bioenergetik-psikoenergetik uzman hocalarının eğitmenlik derecesine uyumlanarak, icazet ve onaydan geçerek başlamıştır.Eğitmen olabilmek için gerekli 5000 seanslık çalışmasını ve gerekli süreyi doldurmuştur.

Hedef, son dönemde giderek suistimal edilen enerji tıbbı sahasında sayı olarak az insana öğretmek; ama etkili ve nitelikli ve yeterli olarak öğretmektir.
 

Alfa Bioenerji akımıyla en etkili ve aktif olarak irtibata geçebilmek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için öncelikle 2 günlük Alfa Bioenerji eğitimi seminerine katılmanın yeterli geldiği görülmüştür.
Daha da geliştirmek isteyenler belli bir süre ve çalışmadan sonra ileri aşamaları da alabilmeye hak kazanırlar...
Bu yol; "MALUMAT YOLU DEĞİL, MARİFET YOLDUR..."

Alfa Bioenerji 4 Aşamadan oluşmaktadır:

Bu eğitim semineri 1. Aşamadır; ancak ileri derecede yeterlidir.

2. Aşama  Eğitimini alabilmek için en az 200-300 saatlik uygulama yapmış olmak ve 1. Aşamayı almış olmasının üzerinden 7-8 Ay geçmiş olması ve kişinin kendisini hazır hissetmesi gerekmektedir.Bu aşamada 2. aşama akımına uyumlanıp/realize olup  titreşimleri yükselterek tali yöntemleri ve detaylı çalışma stillerini öğrenme ve yapabilir düzeye gelme vardır... 

3. Aşamada ise  Orjinal Hipnotik-Bilinçaltı-Trans yöntemleriyle destekli olarak Alfa Bioenerjiyi kullanma metodları öğretilecektir.

4.Aşamada ise Kuantum titreşimlerine erişme ve kullanma, ruhsal arınma, bedene,  bilinçüstü düzeye hakimiyet kurma, sezgisel açılım ve kullanabilme, riyazat, enerji meridyenlerini aktive eden asanalar, şifanın-şifacılığın paradigmaları gibi kapsamlı çalışmalar içeren bir eğitimdir...(Kamp şeklinde yapılması planlanmaktadır...)


En baştaki 2 günlük (1. Aşama) uygulamalı eğititim seminerinden sonra katılımcıların bol uygulama yaparak başarı dolu çalışmalarına devam ederek kendilerini devamlı geliştirmeleri çok önemlidir.

Alfa Bioenerji Eğitim Seminerinden geçenler ve gayretle uygulama yapanlar daha ilk aylardaki başarılarında beyin tümörü, kısırlık, epilepsi, kist vb. gibi ciddi rahatsızlıklarda çok büyük başarılar sağlamışlardır.

 

ALFA BİOENERJİ NEDEN DAHA ETKİLİ?

Modern bilimle beraber insan biyolojisine yönelik; özellikle genlere, DNA'lara ve bedendeki elektrik akımlarına yönelik çok büyük gelişmeler oldu.

Enerjinin bir araç olduğu, asıl insan üstünde etkili olanın enerjinin içinde barındırdığı kozmik bilgi(informatsiya) akışı ve titreşim şekli olduğu Ruslar tarafından parapisikoloji merkezlerinde ve fizik araştırmalarında tespit edildi.

Bu yöndeki  bilimsel gelişmeler karşısında bioenerji şifacılığı anlamında kullanılan eski tekniklerin hem titreşim olarak hem de aktarım metodu olarak günümüz insan bedenine yeterli olmadığı, fiziksel-zihinsel-ruhsal-enerjetik bütünlük içinde kapsamlı bir uygulamanın gerekliliği görüldü.

Bütün bunlar esas alınarak zaman içinde etkili Alfa Bioenerji metodu oluştu.

Alfa Bioenerji, kişinin fiziksel-zihinsel-ruhsal ve enerjetik tüm yönlerine etkili olarak hitap etmeyi amaç edindiğinden enerji aktarımında gerek bioenerjist ve gerekse terapi alan kişi alfa moduna direkt olarak kendiliğinden geçmektedir.

Öğrenilmesi kolay ve zararsız, etkisi ise oldukça yüksek bir bioenerji şifa metodudur.

 

 
 


rji istanbul seminer eğitim Bioenerji Uzmanı Kenan

 


 

Önemli Not : Bioenerji uygulaması teşhis yada tıbbi tedavi uygulaması olmayıp vücudun enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan bilimsel bir uygulamadır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tıbbi tedavi iddiasında bulunamaz. Söz yada garanti veremez. Bioenerji seansı vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar. Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

 

 
Bioenerji - Bioenerji nedir - Bioenerji Uzmanı - Biyoenerji uzmanı - Alfa Bioenerji - Alfa Bioenerji Tekniği - Alfa Bioenerji Eğitimi- Alfa Bioenerji Şifa Semineri- Bioenerji Eğitimi istanbul - Bioenerji Eğitimi Türkiye- Bioenerji Eğitimi Türkiye - Bioenerji tedavisi - Bioenerji Uzmanı - Bioenerji Uzmanı Kenan Boyraz - Etkili Hipnoz Yöntemleri - Bioenerji nasıl Yapılır - Domancic Bioenergy Methodu - Juna davitaşvili Tekniği - Dalton Bioenergy - Bioenerji Eğitmeni kenan Boyraz - Bioenergy healing healer Kenan Boyraz - Uzman Kenan BOYRAZ - Bioenerji Kenan Boyraz - Bioenerjist Hipnotist Kenan BOYRAZ - Etkili Hipnoz teknikleri- Hipnoz nasıl yapılır - Bioenerji nasıl yapılır - Bio enerji nasıl uygulanır 

Saat
TAKVİM
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.57494.5932
Euro5.40055.4222
Hava Durumu
Anlık
Yarın
21° 27° 13°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam62
Toplam Ziyaret577081