• https://www.facebook.com/pages/Bioenerji-Uzman%C4%B1-Kenan-Boyraz/1421795371404363?ref=hl
  • https://www.instagram.com/alfabioenerji_kenanboyraz/
BİOENERJİ TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?

 

 BİOENERJİ TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?  

Bioenerjist kozmik bir mercek görevi yaparak ; kozmik bioenerjiyi toplayıp çok yüksek değerde yoğunlaştırarak tedavi edeceği kişinin bedenine 20-30  uzaktan aktarmaktadır.

Bioenerji uzmanı, kainattaki enerji frekanslarını alıp uygun formlarda yansıtan uydu cihazı gibidir.İzlediğimiz tv’lerin yayın görüntü ses dalgaları heryerde mevcuttur; ama onu dönüştürecek ve televizyona yansıtacak bir cihaz olmadan asla farkına varamayız.

Bioenerji, bizzat seans almadıkça farkında varılamayan bir yöntemdir.Aksi takdirde “inanıyorum”, “başkalarında iyileşmeler gördüm, doğru bir şey olsa gerek, böyle bir şey var olsa gerek” şeklinde bir inanç halinde kalır(ilmelyakin hali.)Hissedip yaşayarak  “bilmek”, inanmanın ötesinde bir durumdur.Kesin bilmek halidir.Yani (Hakkalyakin hali.)

Çünkü akordun’un, enerjiyle bedensel dengenin sağlanması ancak böyle mümkün olur. Vücut, insan bedeni tüm organ ve sistemleriyle  bir bütünlük içindedir. Bir bölgeyi ele alıp, bütünün geri kalan kısmını yok sayarak ilgilenmemek, hekimlik adına bir kusur olur.

Vücut bir bütündür ama bu bütünün iki cephesi vardır: Fiziksel cephe ve düşünce cephesi, Ancak bu iki cephe çok karmaşık bir şekilde iç-içe girmiş durumdadır. Hastalıkların %95’i psikosomatiktir. Yani bedenin düşünce cephesinden kaynaklanmaktadır. Biyoenerji tıbbında rahatsızlıkları “şunlar fiziksel, şunlar ise psikolojik türden rahatsızlıklardır” diye ayırmıyoruz, çünkü gerçekte ayrılamazlar.

Bioenerji tıbbında asla bölgesel tedavi yapılmaz. Kişi hangi sağlık şikayetiyle bioenerjiste müracaat etmiş olursa olsun, bioenerji uzmanı daima VÜCUDUN BÜTÜNÜNE terapi yapar.

Biyoenerji Şifa Çalışması bir DENKLEMdir.

KAİNAT +BİOENERJİST+ HASTA=DENKLEM

Şifa alan, hastalık yada sakatlık değildir; kişinin bünyesidir.

Uygulanan ve aktarılan enerji şifası kişinin bedeninden haftalar geçse de asla çıkmaz.Kişide şifa devam eder.Gelmesi gereken en uygun seviyeye gelir.

 

 

Bilgi Danışma Hattı:  0537 963 0314

 

bioenerji,bioenerji tedavisi Kenan Boyraz, bioenerji ile fıtık tedavisi, bioenerji ile ağrılar, bioenerji ile depresyon tedavisi, bioenerji-panik atak tedavisi,  bioenerji nedir, bioenerji uzmanı Kenan Boyraz, biyoenerji uzmanı kenan Boyraz, bioenerjist Kenan Boyraz, Hipnotist Kenan Boyraz, Bioenerji Eğitimi, Bioenerji semineri Kenan Boyraz bioenerji uzmanı,www.bioenerjiterapisi.com,İSTANBUL BİOENERJİ, ankara bioenerji, bioenerji-ms.com, tekrar bağlantı Dr. Eric Pearl, Djuna davitaşvili bioenerji Rusya Kenan Boyraz

  
32273 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TAKVİM
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.830120.9136
Euro22.427622.5175
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret863732