• https://www.facebook.com/pages/Bioenerji-Uzman%C4%B1-Kenan-Boyraz/1421795371404363?ref=hl
  • https://www.instagram.com/alfabioenerji_kenanboyraz/

Alfa Bioenerji© ve Frekans Tıbbının Mantığı

Alfa Bioenerji© ve Frekans Tıbbının Mantığı

İlmi ve bilimselleşmekte olan konular insanlığın ortak malıdır.

İlmin ve Bilimin gelişmesinde, dönüşmesinde insanlığın kolektif bilincinin rolü de büyüktür.

Bioenerji ve Alfa Bioenerji© de bunlardan biridir. Uygulamaya dayalı bir ilmin deneyimlenebilen ama soyut olan tarafı, sadece materyalistlerin değil; inanç sahiplerinin de sorularına muhatap olur. Tanımlamaların, bireysel muhayyilelerindeki arşivle bağdaşık yanını ararlar ki bu doğal bir reflekstir.

Peki, günümüzde baz istasyonları ve uydu teknolojisiyle, frekans yoluyla sesli, yazılı ve görüntülü kablosuz bilgi ağı sağlayan bilişim teknolojisinde bu karşıt refleks neden yoktur?


Gözle görünmeyen frekansı ve mekanizmasını bilmeye ya da inançlarıyla anlamlandırmaya gerek duymazlar; çünkü bu tabloda, bilgisayar ya da akıllı telefon gibi önlerindeki somut nesne, onları ikna etmiştir. Bioenerji tıbbında ise aracı; cihaz, baz istasyonu değil de kendileri gibi bir insan olduğundan doğa üstü gelir ve "nasıl" sorusu/sorgusu doğar.

Seans alanların çoğunda meydana gelen değişimden ya da deneyimlemeden dolayı bu sorgu kırılmaya başlar ya da öz-sorgulamaya dönüşür. Başka bir ifadeyle; soyut konu, söz konusu kişilerce artık farkedilir ve somut hale gelir. Bir kısmında ise artık gerçekliği anlamlandırmaya yönelik öz-sorgulama, öz-bilinç devinimi başlar.


Yani Alfabioenerji© ya da frekans tıbbıyla alakalı uygulamaya dayalı soyut ilim dallarında bizzat deneyimleme olmadıkça soyutluğa karşı soğukluk kırılmaz. Aksi takdirde, her yönden ne kadar izah edilirse edilsin; felsefik, düşünsel ya da bireysel muhayyilede arşivlenmiş dini inançlarla bağdaştırma sorguları devam eder.


Peki, dünyada her insanın deneyimleme imkânı olmadığına göre herkes nasıl derin manada ikna olacaktır? 


Böyle bir zorunluluk olmamakla beraber herkesin ya da ihtiyaç sahiplerinin bilmesi, anlamlandırması, bu konular zamanla yaygınlaştıkça ve bilimsel sahanın konularından olmaya devam ettikçe bir cep telefonu kadar somut anlam bulacaktır.

Eğer hakikaten bilimin inceleme konusu olmaya devam ederse...Alfa Bioenerji© Kenan BOYRAZTAKVİM
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.34108.3745
Euro10.133210.1739
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret799001