• https://www.facebook.com/pages/Bioenerji-Uzman%C4%B1-Kenan-Boyraz/1421795371404363?ref=hl
  • https://www.instagram.com/alfabioenerji_kenanboyraz/
BİOENERJİ NEDİR?

                             

BİOENERJİ  NEDİR?     

 

   Bio-Enerji İngilizce bir kelime.Türkçesi “yaşama dönük sağlık ve canlılık akımı”dır.  Kozmik bir enerjidir.Bilimsel bir konudur.

    Bioenerji, yani bu yaşam akımı, hiç kesilmeden devamlı olarak enerjik bir döngü  halinde akmaktadır. Kainatın ve onun içinde yer alan tüm unsurların hayat hareketlerine devam etmesi buna bağlıdır. 

    Bio-Enerji  uygulaması bütün kapalı ve tıkalı damarları açmayı sağlayan ve çaresi bulunamayan rahatsızlıkları bile iyileştiren içsel enerjidir. Bio-Enerji şifası insan vücudunda bulunan tüm hücreleri canlandırarak daha aktif bir duruma gelmesi için yapılan bir uygulama olmakla beraber insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirmektedir.İmmunal(bağışıklık) sistemini artırmaktadır.

    Bioenerji  uygulaması ile mevcud rahatsızlıklar giderilebilir. Üstelik oluşabilecek rahatsızlıklardan korunma da sağlanabilmektedir.

 

    Bu benzersiz ve modern bioenerji şifa tekniği, vücudunuzu olumlu bir biçimde etkileyerek vücudunuzun psikolojik yeteneklerini ve fiziki fonksiyonel düzeyini geliştirecek, yaşam akımını güçlendirecektir.

    Bioenerji uygulaması kökleşen psikolojik ve ruhsal beceri sistemlerini düzenleyecek, ayrıca sağlık sorunlarınıza neden olan enerji tıkanmalarınızı çözecektir.

    Daha sağlıklı, daha huzurlu ve dengeli bir hayat için bioenerji tıbbının önemi büyüktür.

Bilgi Danışma Hattı:  0537 963 031

 

 

 

bioenerji, bioenerji nedir, bioenerji uzmanı Kenan Boyraz, biyoenerji uzmanı kenan Boyraz, bioenerjist Kenan Boyraz, Hipnotist Kenan Boyraz, Bioenerji Eğitimi, Bioenerji semineri Kenan Boyraz bioenerji uzmanı,www.bioenerjiterapisi.com,İSTANBUL BİOENERJİ, ankara bioenerji, bioenerji-ms.com, tekrar bağlantı Dr. Eric Pearl, Djuna davitaşvili bioenerji Rusya Kenan Boyraz

  
34130 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TAKVİM
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.607818.6824
Euro19.654719.7334
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret851816