Bioenerji - Bioenerji nedir - Bioenerji Uzmanı - Biyoenerji uzmanı - Alfa Bioenerji - Alfa Bioenerji Tekniği - Alfa Bioenerji Eğitimi- Alfa Bioenerji Şifa Semineri- Bioenerji Eğitimi istanbul - Bioenerji Eğitimi Türkiye- Bioenerji Eğitimi Türkiye - Bioenerji tedavisi - Bioenerji Uzmanı - Bioenerji Uzmanı Kenan Boyraz - Etkili Hipnoz Yöntemleri - Bioenerji nasıl Yapılır - Domancic Bioenergy Methodu - Juna davitaşvili Tekniği - Dalton Bioenergy - Bioenerji Eğitmeni kenan Boyraz - Bioenergy healing healer Kenan Boyraz - Uzman Kenan BOYRAZ - Bioenerji Kenan Boyraz - Bioenerjist Hipnotist Kenan BOYRAZ - Etkili Hipnoz teknikleri- Hipnoz nasıl yapılır - Bioenerji nasıl yapılır - Bio enerji nasıl uygulanır -
  • https://www.facebook.com/pages/Bioenerji-Uzman%C4%B1-Kenan-Boyraz/1421795371404363?ref=hl

ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ

Orta ASYA ve Rusya'dan SONRA ilk Kez TÜRKİYE'de...

KENAN BOYRAZ İLE
ALFA BİOENERJİ ŞİFACILIK EĞİTİMLERİ TAKVİMİ:

(İSTANBUL - İZMİR - ANKARA  - BURSA - KAYSERİ - ADANA - AFYON  - DENİZLİ-ALMANYA)

Kenan Boyraz from Orhan ÇAM on Vimeo.

 Etkili ve Dürüst Şifacılar Neslinin Oluşumu Yolunda...
İZMİR:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ: 12-13 EKİM 2019

İrtibat: 0530 514 46 90 (Deniz Hanım)
           0537 415 98 04 (Meral Hanım)

Adres: Bir Nefes Yoga Merkezi
126/5. Sok. Gurur Apartmanı E No: 9/2 Daire 1  Evka 3 Mahallesi BORNOVA/ İZMİR
----------------------------------------------------

İSTANBUL:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ: 19-20 EKİM 2019

İrtibat: 0216 467 70 22 & 0532 481 09 25(Nermin hanım)

Adres: Pozitif Plarform Kişisel Gelişim Merkezi- Bağdat Caddesi Ufuk apt. No:105 Kat:2 Daire:5 Feneryolu Kadıköy İST.

----------------------------------------------------------------------

ANKARA:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ: 2-3 KASIM 2019

Bera Hotel /ANKARA

İrtibat: 0505 520 87 87 (Eczacı Ömer Faruk Kıymet)

-----------------------------------------------------

BURSA:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ: 16-17 EKİM 2019

İrtibat: 0545 393 23 23  İmren-Aydın Aydoğdu


---------------------------------------------------------

KAYSERİ:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ: 23-24 KASIM 2019

Melek Meliha Yeşil :0553 330 43 48
Halit Yeşil: 0507 048 13 91

Alfa Yaşam Kişisel Gelişim ve Refleksoloji Merkezi

----------------------------------------------------

ADANA:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ: 7-8 ARALIK 2019


Organizasyon: 0542 507 56 25 (Oya Güngör)


-------------------------------------------------
AFYON:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ: 5-6 EKİM 2019

Organizatör: 0505 027 60 24  (Şeyma Kalkan Ekinci)

----------------------------------------------------------

DENİZLİ:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ:  2019 

İrtibat: 0506281 43 85

------------------------------------------------------

ALMANYA:


Oberhausen: 9-10 KASIM 2019

İrtibat: 
049 176 200 151 94(Firdevs Arslan Hanım) 
049176 200 152 32 (Yaşar Arslan bey)

 


Hamburg: 
İrtibat: 
+49 178 721 02 72   Hakan Çakal

-------------------------------------------------------

 
BİO ENERJİ NEDİR?

Bioenerji “yaşama dönük sağlık ve canlılık akımı"dır, daha açık ifadeyle "Yaşam Enerjisi"dir.Bilimsel bir konudur.İnsandaki "hay'at enerjisi"  artık ölçüm cihazlarıyla somut olarak saptanabilmekte hatta görüntülenebilmektedir.

Bioenerji terapisi ise , bedene sözkonusu bioenerjetik enerji frekanslarının yansıtılması/aktarılması suretiyle insan bedeninin yeniden dengeye oturtulması metodudur. 

 

 

BİOENERJİ TIBBININ DÜNYADA KULLANIMI: ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde, tıp fakülteleri bünyesinde , enstitülerde bioenerji eğitimi verilmektedir. Ayrıca dünyanın tüm uygar ülkelerinde de bioenerji tıbbına karşı ilgi artmakta, bioenerji tıbbı giderek daha iyi tanınmakta, hastalıklarla mücadelede etkin şekilde uygulanmaktadır.

Alfa Bionerji tekniği seansları neticesinde  çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, migren, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp, damar tıkanıklığı, kanser, prostat, kısmi felç, depresyon,  böbrek, bel-boyun-sırt  ağrıları, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor. 

Artık bütün dünya da uygulanan ve  ülkemizde de sağlık bakanlığı tarafından tamamlayıcı/ alternatif tıp olarak kabul edilen Bioenerji şifa yöntemlerinden Alfa Bioenerji Şifa Tekniklerini öğrenmek için sizde Kenan BOYRAZ ile gerçekleşen disiplinli, verimli, kapsamlı eğitimlere katılabilirsiniz.

Alfa Bioenerji 1. Aşama Eğitim SEMİNERİ İÇERİĞİNİN BİR KISMI: 

-Alfa Bio-Enerji frekanslarıyla bağlantıya geçebilmeyi,  güçlendirebilmeyi ve aktarabilmeyi,

-Enerjiyi ellerde preslemeyi, yoğunlaştırmayı ve mercekleyebilmeyi, kanal olabilmeyi  (10 - 90 cm uzaktan)

- Enerji beden hatlarını akort edebilmeyi ve bio-manyetik pasları,

-Enerji merkezleri ve salgı merkezleri üzerinden aktarım yapabilmeyi,
-Çakra blokajlarını açma ve her çakranın beyin ile olan koordinasyonunun sağlanması ve akort

-Negatif enerjilerden arınıp yüksek boyut enerjileriyle programlanabilme yöntemlerini,

-5 çeşit bioenerjetik  Prana/Nefes tekniğini,

-Enerjetik akımla çeşitli hastalıklar üstünde çalışma stillerini

-Uzaktan Alfa bioenerji  yapabilme/gönderebilme yöntemlerini,

-Kendimizi negatif enerjilerden arındırabilmeyi ve koruyabilmeyi 

-Alfa Bioenerji şifa akımını kendi beden katmanlarınıza da şarj edebilmeyi, daha sağlıklı, daha zinde ve ruhsal olarak dengede kalabilmeyi, rahatsızlıklarınız üzerinde çalışabilmeyi  UYGULAMALI ve UYUMLANMALI  olarak ÖĞRENECEKSİNİZ. 

"Evrensel şifa enerjisi daima bizim içimizden akar ve bilinçli olarak kullanıldığında harika neticeler meydana getirir." 

EĞİTİM SÜRESİ: 

                            1. Gün 10:00 - 20:00

                            2. Gün 10:00 - 20:00

Kimler Katılabilir:  Tıp Doktorları, Sağlık Görevlileri, Fizik Tedavi Uzmanları, Psikologlar, Yaşam Koçları, Reiki uygulayıcıları, hipnotistler, Güzellik Uzmanları, Diyetisyenler, Şifa pratisyeni olmak, ailesine ve çevresine şifa vermek isteyenler ve bioenerji  şifacılığına gönülden ilgi duyan, geliştirmek ve ileri düzeylere ulaşmak isteyen, hem kendisinin hem insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamalarına katkıda bulunmayı insani vazife olarak hisseden herkes katılabilir…

EĞİTMEN:  Kenan BOYRAZ  (Alfa Bioenerjist +Hypnotist)

SERTFİKA: Alfa Bioenerji eğitim seminerine katılanlara İngilizce ve Türkçe iki ayrı SERTİFİKA verilmektedir.+

Kişi Sayısı: Yaklaşık 15-20 Kişi ile sınırlıdır.(ÇÜNKÜ; herkesle teker teker ilgilenerek özveriyle  tam öğretebilmek ve tam kavranabilir şekilde ve en verimli şekilde eğitim yapabilmek için kişi sayısı az tutulmaktadır.)

Eğitim Ücreti: 2000 TL+kdv 

Eğitime  kayıt yaptırırken 300 tl kapora ücretini önceden yatırmanız gerekmektedir.Aksi takdirde kesinlik arzeden rezervasyon gerçekleşeme-mektedir.

NOT:Alfa Bioenerji Eğitimleri Türkiye'de ve Dünyada sadece Kenan BOYRAZ tarafından verilmekte olup sağlığınız için farklı isimler altındaki korsan ve  taklitlerinden sakınınız...Kimseye egitmenlik verilmemiştir.Uygulayıcılık eğitimidir. 

 

  


 
Kenan Boyraz ALFA BİOENERJİ Şifa Metodolojisi NEDİR?

Kainatın enerjisi sürekli değişmekte, güncellenmiş yeni enerji frekansları ile dünyamız ve insanlık buluşmaya devam ediyor.

Bir anlamda alfa bioenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmik bilgi barındıran modern bir şifa metodudur.

Rus, Şaman, Çin ve kadim  bioenerji tekniklerini de kısmen barındırmaktadır.

Alfa Bioenerji tekniği Kenan Boyraz'ın 20 yıllık çalışmaları ve araştırmaları ve binlerce insanla yaptığı bireysel seanslarının neticesinde doğan, gelişen etkili bir yöntemdir.Köken olarak Orta Asya'ya dayanmaktadır...Başkalarına öğretildiğinde, etkili olarak uygulanabilen dünyadaki nadir ve en etkili tekniklerden birisidir...


Bu yöntemle insanları buluşturma eylemine 2011 yılında Rusya ve Orta Asya'daki 6 eksrasensör & bioenergetik-psikoenergetik uzman hocalarının icazetiyle, eğitmenlik için 5000 seanslık çalışmasını tamamlayarak, eğitmenlik eğitim ve inisiyesinden geçerek başlamıştır.

Hedef, sayı olarak az insana öğretmek; ama etkili ve nitelikli ve yeterli olarak öğretmektir.
 

Alfa bioenerji akımıyla en etkili ve aktif olarak irtibata geçebilmek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için en başta 2 günlük Alfa  Bioenerji eğitimi seminerine katılmanın yeterli geldiği görülmüştür.

Alfa Bioenerji 4 Aşamadan oluşmaktadır:

Bu eğitim semineri 1. Aşamadır; ancak ileri derecede yeterlidir.

2. Aşama  Eğitimini alabilmek için en az 200-300 saatlik uygulama yapmış olmak ve 1. Aşamayı almış olmasının üzerinden 7-8 Ay geçmiş olması ve kişinin kendisini hazır hissetmesi gerekmektedir.Bu aşamada 2. aşama akımına uyumlanıp/realize olup  titreşimleri yükselterek tali yöntemleri ve detaylı çalışma stillerini öğrenme ve yapabilir düzeye gelme vardır... 

3. Aşamada ise  Orjinal Hipnotik-Bilinçaltı-Trans yöntemleriyle destekli olarak Alfa Bioenerjiyi kullanma metodları öğretilecektir.

4.Aşamada ise Kuantum titreşimlerine erişme ve kullanma, ruhsal arınma, bedene,  bilinçüstü düzeye hakimiyet kurma, sezgisel açılım ve kullanabilme,  enerji meridyenlerini aktive eden asanalar, şifanın-şifacılığın paradigmaları gibi kapsamlı çalışmalar içeren bir eğitimdir...(Kamp şeklinde yapılması planlanmaktadır...)

En baştaki 2 günlük (1. Aşama) uygulamalı eğititim seminerinden sonra katılımcıların bol uygulama yaparak başarı dolu çalışmalarına devam ederek kendilerini devamlı geliştirmeleri çok önemlidir.

Alfa Bioenerji Kenan Boyraz Eğitim Seminerinden geçenler ve gayretle uygulama yapanlar daha ilk aylardaki başarılarında beyin tümörü, kısırlık, pankreas kanseri, fıtık, epilepsi, kist,KOAH vb. gibi ciddi rahatsızlıklarda çok büyük başarılar sağlamışlardır...6 yılda 15000 civarında insan kursiyerler eliyle daha sağlıklı bir yaşama adım attı...

YASAL UYARI: Alfa Bioenerji bir teşhis ve tedavi yöntemi olmayıp modern tıp ve hekim tedavisi esastır.Enerji terapileri destekleyici, güçlendirici, iyileşmeyi hızlandırıcı doğal faktörlerdir...

 

ALFA BİOENERJİ NEDEN DAHA ETKİLİ?

Modern bilimle beraber insan biyolojisine yönelik; özellikle genlere, DNA'lara ve bedendeki elektrik akımlarına yönelik çok büyük gelişmeler oldu.

Enerjinin bir araç olduğu, asıl insan üstünde etkili olanın enerjinin içinde barındırdığı kozmik bilgi akışı(informatsiya) ve titreşim şekli olduğu Ruslarca tespit edildi.

Bu yöndeki  bilimsel gelişmeler karşısında bioenerji şifacılığı anlamında kullanılan eski tekniklerin hem titreşim olarak hem de aktarım metodu olarak günümüz insan bedenine yeterli olarak hitap etmediği görüldü.

Bütün bunlar esas alınarak zaman içinde etkili Alfa Bioenerji metodu oluştu.

Alfa Bioenerji, kişinin fiziksel-zihinsel-ruhsal ve enerjetik tüm yönlerine etkili olarak hitap etmeyi amaç edindiğinden enerji aktarımında gerek bioenerjist ve gerekse terapi alan kişi alfa moduna direkt olarak kendiliğinden geçmektedir.

Öğrenilmesi kolay ve zararsız, etkisi ise oldukça yüksek bir bioenerji şifa metodudur.

 

 


DEĞERLİ SUNUCU MELTEM SATUN FARKIYLA KOZMİK BİLİNÇ VE BİO-ENERJİ FARKI:

 

 

 

 MÜGE ORUÇKAPTAN ile BİOENERJİ ve KOZMİK BİLİNÇ PROGRAMI

 

 


 Saat
TAKVİM
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret696318