• https://www.facebook.com/pages/Bioenerji-Uzman%C4%B1-Kenan-Boyraz/1421795371404363?ref=hl
  • https://www.instagram.com/alfabioenerji_kenanboyraz/

SİZDEN GELENLER


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Şükran (07/04/2017 19:23)
Konu : Sırt ağrıları ve atalet
Mesaj : Uzun yıllardır sırt ağrısı çekiyordum. Daha önce bunun için fizik tedavi de gördüm ancak geçici bir rahatlama sonrasında ağrılar geri döndü. Şiddetli sırt ağrısı, kalpte ağırlık hissi ve uşengeçlik/atalet sıkıntılarımı gidermek ümidiyle Kenan beye başvurmuştum. Alpha bioenerji seansını sonrasında sırt ve boyun ağrılarıma yönelik birkaç manuel hareket de yaptı. Bu tek seans sonrasında yıllardır müzdarip olduğum (ve derin nefes almamı bazen kısıtlayan) sırt ağrısı tamamen yok oldu. Sırtımdan sanki bir yük kalktı ve gözlerim açıldı. Şimdi eskisi gibi dik yürüyebiliyor ve rahat derin nefes alabiliyorum, çok şükür. Ayrıca üzerimdeki atalet hissi de kalktı, hayata yeni bir pencere açıldı. Kenan beye teşekkür ediyor ve şifa enerjisinin devamını diliyorum. Şifa arayan herkese şifalanmak nasip olur inşallah.
Ahmet (20/10/2016 19:19)
Konu : ŞİFA DENEYİMİM
Mesaj : Alfa Bioenerji uzmanı Kenan Boyraz beye kistlerim ve sırt ağrılarım için gelmiştim.Kenan boyraz şikayet sahibi olduğum bu sorunlar için hekime gidip gitmediğimi sordu.Doktor tedavisinden geçmeyeni, teşhis ve tanısı olmayanı seansa almadığını söyledi.Ayda 4 seans olmak üzere iki ayda toplam 8-10 seans uygulama gerektiğini söyledi.Hiçbir söz ve garanti olmadığını beni yine benim organizmamın iyileştireceğini ifade etti.İlk seanslarda ağrıların artabileceğini bunun çözülmelere bağlı olarak olumlu yan etkiler oldeanslara başladık.Her tarafım bir titreşim ve gözlerimin öününde mor ve yeşil ışıklar, ileriki seanslarda ellerimde ve bedenimde oynamalar, istem dışı ağlama gibi tepkiler oldu...Artık Biyoenerji''ye inanmıştım.İlk 4 seanstan sonra kistlerimde % ileri derecede küçülme oldu.Ağrılarım geçti, cildim daha parlak hale geldi.Sonraki ay yaptığı alfa bioenerji seanslarından 1 ay sonraki tıbbi görüntülemeye göre kist ve tümörler tamamen kaybolmuştu...Kenan Boyraz şikayet sahibi olduğum sorunlarımın pek çok kişide düzensiz beslenme ve düşünce kirliliğinden oluştuğunu, kendime bundan sonra dikkat etmem gerektiğini söyledi...Kendisine teşekkür ediyorum.En kısa sürede Alfa Bioenerji eğitimine de katılmayı, böylesi mükemmel bir yeteneğe sahip olmak istiyorum.
ASLI (25/08/2015 23:54)
Konu : FİBROMİYALJİ, FITIK, BRONŞİT
Mesaj : Bioenerji üstadı Kenan Boyraz beyden şikayet lerim olan Fibromiyalji, Bronşit, ve Bel fıtığı için toplam 9 seans aldım.1 ay gibi bir zamanda bedenim biyoenerji ile kendini toparladı,, şikayetlerimden eser kalmadı.Artık yürüyebiliyor, rahat uyuyabiliyor ve koşabiliyorum.İşime tekrar başladım.Teşekkür etmek az kalır....Sağolun hocam.
ARZU KALAN (08/07/2015 15:50)
Konu : BEL FITIĞI, SİYATİK, ÜLSER, DEPRESYON
Mesaj : Kenan Boyraz beye Alfa Biyoenerji seansı almak için başvurmuştum.Ağrıları dayanılmaz siyatik, bel ve boyun fıtıgı, ülser ve ayyrıca ülser vardı bende.4 senas aldım, ardından 3 senas daha alıp toplam 7 seans aldım.Harikaydı.İlk 2 seansta ağrılarımın daha da artabileceğini, çözüllmeler olabileceğini söyledi.Biraz öyle oldu.3 te rahatladım, 4-5-6 ve 7 seansta seanstan seansa iyileştim.Enerjinin elektrik gibi bedenimdeki yayılışını istem dışı kaslarımdaki atmaları, negatif enerjinin bulutlar halinde adeta, yayılışını hissettim.yaşanmadıkça anlaşılmıyor.ayrıca depresyonum da vardı, ileri derecede iyileştim ve ilginç tarafı senaslardan sonra da hergün daha iyiye gidiyorsunuz.Kenan Boyraz bey bioenerji insan üstünde 3 gün ile 3-4 ay arasında calışmaya devam ettiğini söyledi.Seanslarda hicbir alet, cihaz kullanılmamıştır.Temassız yapılmıştır bioenerji şifalandırması...Herkese tavsye ederim.
Nurcan Varan (25/03/2015 20:24)
Konu : BEYİN KİSTİ, BOYUN FITIĞI, KRONİK STRES, ÜLSER
Mesaj : 2015 yılının Şubat ayında Kenan Boyraz beyden 9 seans biyoenerji seansı aldım.Boyun ağrılarım inanılmaz derecedeydi fıtık yüzünden, beyin kisti ise baş ağrısı ve yüze baskı yapıyordu ve ruhsal yorgunluk içindeydim.Ülserim de vardı.Tam teslimiyet içinde seanslara başladım.Seanslarda negatif enerjilerden temizlemede sanki rüyada görür gibi üstümden kara bulutlar dağıldı aydınlandı.Bedenimde istem dışı atmalar, iç organlarımda bazı seanslarda oynamalar, istem dışı ağlamalar, yerden yükselme hissi ve her seansta ağrıların giderek azaldığını, boynumu artık sağa sola çevirebildiğimi farkettim.Ülserim de geçmişti.Beyin MR sonuçlarına göre beyin kisti yok denecek kadar küçülmüştü.Baş ağrılarım yoktu artık.Ayrıca söylemediğim sağ dizimde romatizma vardı, o da 8. . seanstan sonra tamamen çözüldü.Kenan bey bedenimin şifa alım zekasının yüksek olduğunu söyledi.Çok teşekkür ediyorum.En kısa sürede kullandığı ve eğitimini verdiği teknik olarak bildiğim Alfa biyoenerji eğitimine katılacağım.Muhteşem bir şey şifa bulmak.
Fatma C.-İstanbul (04/03/2015 00:56)
Konu : BEL BOYUN FITIĞI, KİSTLER, SİNİR SIKIŞMASI
Mesaj : Bioenerji uzmanı Kenan Boyraz hocamdan göğüs kistlerim, bel fıtığım ve boynumdaki dayanılmaz ağrılar birde bileğimdeki sinir sıkışması için 4+4, toplam 8 seans aldım.1 ayda bel ağrılarım tamamen yok oldu, boynum rahat, kistlerimin çoğu erimiş olarak mrda cıktı.Temassız olarak her gittiğimde ellerinden enerji aktarımı yaptı.Bana çalışmam için nefes egzersizi verdi.2 tanede yoga gerdirme hareketi öğretti.Canlılığım, yaşam enerjim yükseldi.bağlılığımm da arttı.Nasip olursa kendisinden Bioenerji eğitimi de alacağım.Teşekkür ediyorum.
aysun Şahin (02/11/2014 23:35)
Konu : KİST - DEPRESYON - AĞRI
Mesaj : Gögüs kistlerim(iiyi huylu) vardı.Ayrıca bunalımlar yaşıyordum ve sırt ağrılarım dayanılmazdı.Bioenerji Uzmanı Kenan Boyraz dan 6 seans biyoenerji seansı aldım.Kistlerin kaybolduğu tespit edildi.Ağrılar günden güne iyileşti.Hayata bağlandım yeni baştan.Teşekkür ediyorum.
Yılmaz seyyah (20/07/2014 12:55)
Konu : alfa-biyoenerji terapisi
Mesaj : Merhabalar,
Kenan hocamdan eğitim aldım. Biyoenerji eğitiminden sonra çevremdeki hastalara enerjiyi anlattım ve kabul edenlere tedavi verdim. Çok kısa sürede : depresyon, sedef hastalığı, romatizma, tıbbi nedeni bilinmeyen eklem-kas ve kemik ağrıları, boyun ve bel fıtığı hastalarım oldu. Ve hepsi fayda gördü. Terapi seansları alanlarda seanslardan sonra başağrısı, bel arısı vs gibi şikayetlerde kalmadı.
Hocama teşekkür eder saygılarımı sunarım.
Ayşe (02/07/2014 06:27)
Konu : BÖBREK KİSTİ
Mesaj : KANSER TEHLİKESİ NOKTASINA GELMİŞ BÖBREK KİSTLERİM VARDI.KENAN BEYDEN 10 SEANS BİOENERJİ SEANSI ALDIM.20 GÜN SONRA TETKİK TAHLİL YAPTIRDIM.KİSTLERİN TAMAMEN KAYBOLDUĞU TESPİT EDİLDİ.SAĞLIKLI OLMAK GÜZEL BİR ŞEY.
derya tastan (27/05/2014 13:21)
Konu : tesekkur
Mesaj : Uzun suredir enerji egitimini nereden alabilirim arastirmasi yaparken bir anda ALFA BIOENERJI de karar verdim ve egitime katildim. Ilkgun nefes ve uyumlama calismalari ikinci gun apayri bir muciceye taniklik ettim. Asil beni hayrete dusuren ertesigun bir yakinima uygulamamdi ve halen aklim almiyor sevgiyle akmaktayim.Selamlar Kenan hocam iyiki sizden ve Alfa Bioenerjiden bu egitimi aldim. Daha sonraki 2. egitiminize de katilmak istiyorum Sevgi ve selamlar.
Ahmet Tersöz (16/04/2014 20:33)
Konu : BEYİN TÜMÖRÜ-Kısmi Felç-Yaygın Beden Ağrıları
Mesaj : Validemin beyin tümörü ve buna bağlı felç meydana gelmişti.Ve her tarafına ağrılar vardı.Bioenerji Uzmanı Kenan Boyraz beyden öncelikle 4 seans aldık ve tomografi çekimine gittik.Beyin tümöründe küçülme olduğu tespit edildi.Seanslarımıza inşallah devam edeceğiz.Ayrıca beyin tümörüne bağlı felçte düzelme oldu ve beden ağrılarının tamamına yakını kayboldu.Seans sürecimiz devam edecek.Çok teşekkür ediyorum Kenan Boyraz hocama...
Rumuz:Nilufer (21/02/2014 17:38)
Konu : BOYUN FITIGI, ANKSİYETE, ELLERDE SİNİR SIKIŞMASI,SOLUNUM GÜÇLÜĞÜ
Mesaj : İnternetten bularak Bioenerji uzmanı Kenan Boyraz'a ulaştım.Sonuç alırmıyım dediğim de "sonucu ben de sizin kadar merak ediyorum, hiçbir garanti vermiyoruz" dedi.:)Daha ilk 2 seansta çok şey farketti.Uykularım düzeldi, solunum güçlüğüm gitti, neşeli cıvıl cıvıl bir insan oldum.5. ve 6. seanslardan sonra boyun fıtıgına dair hiçbir belirti kalmadı, artık boynumu rahatca sağa sola cevirebiliyorum, ellerim uyuşmuyor.Bileklerimdeki sinir sıkışması geçti.Hem fiziksel hem ruhsal olarak gayet iyiyim.En güzeli birde enerji akımını her seansta daha yoğun daha yoğun olarak hissetmiş yaşamış olmam.Hocama çok teşekkür ediyorum.Bu yorucu çalışmalarında Allah'tan güç diliyorum.
NURŞEN-ANKARA (16/01/2014 00:39)
Konu : 15 YILLIK BAŞ DÖNMESİ
Mesaj : 15 YILDAN BERİ, ÖZELLİKLE SON 4 YILDAN BUYANA YATARKEN, AYRICA GÜNLÜK YAŞAMDA ANİDEN SIK SIK BAŞ DÖNMEM VARDI.TÜRKİYEDEKİ TÜM EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANELERİNİ, PROFESÖRLERİ DOLAŞTIM.VERTİGO DENDİ, DAMAR AKIŞ BOZUKLUĞU DENDİ , NÖROLOJİK DENDİ.HERKES BİR ŞEY DEDİ.AMA ÇARE BULAMADIM.DAHA ÖNCE UZAK BİR YAKINIMI İYİLEŞTİRMİŞ OLAN BİOENERJİ UZMANI KENAN BOYRAZ BEYE ULAŞTIM VE 4 SEANS BİOENERJİ SEANSI ALDIM.ŞU AN 15 YILLIK HAYATIMI FELÇ EDEN BAŞ DÖNMEM GEÇTİ..EN KISA SÜREDE ALFA BİOENERJİ ŞİFA KURSUNA DA KATILACAĞIM İNŞALLAH.
Hande Dengim Bagcıoğulları (15/01/2014 15:20)
Konu : ALFA BİOENERJİ İLE KISIRLIK TEDAVİ EDİLDİ
Mesaj : ALFA BİOENERJİ TERAPİSİ İLE KISIRLIK TEDAVİ EDİLDİ:
Merhaba Arkadaşlar,
Bebek sahibi olmak isteyen ve 3 kere tüp bebek deneyip sonuç alamayan, terapiye başladığımız sırada hormon değerleri çocuk sahibi olmasına imkan vermekten çok uzak olan bir danışanımdan bugün güzel haberi aldık elhamdüllillah. İlk 3 seansdan sonra hormon değerleri gebeliğe uygun değerlere yaklaşmıştı. 6 seanstan sonra hamile kaldı ve bugün doktora gitti, bebeğin kalp atışları duyulmuş. Değerli Kenan Hocamıza teşekkürler, Allah razı olsun. Şafi olan yüce Rabbimiz bizleri bu güzel sebeplere şifaya vesile kıldığı için sonsuz şükürler olsun:)
K.....Ş..... (14/01/2014 21:26)
Konu : GÖZ TANSİYONU (GLOKOM)
Mesaj : Göz Hastalıkları Uzmanıyım...Öncelikle Kenan Bey sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum bu güzel seminer için. Çok yoğun, enerjik, bol uygulamalı bir hafta sonu yaşadık.
Eğitimden 1 gün sonra göz tansiyonu 23 çıkan bir hastama ölçüm esnasında uyguladığım 5-6 saniyelik bir bioenerji ile 2. ölçümde aynı gün ( ilk ölçümden 2-3 dakkika sonra) göz tansiyonu 18' e düştü.
mehmet sarıgöz (15/12/2013 13:47)
Konu : Ruhsal sıkıntı, Panik Atak, Fibromiyalji, Bel boyun ağrılarıı
Mesaj : Temassız bio enerji aktarımıyla 6 seansta anksiyeteden, panik ataktan, bel ve boyun ağrılarımdan kurtuldum.Negatif enerjilerin bedenimden buhar buhar dağıldığını hissetmek hatta görmek çok enteresandı.Elektrik gibi enerjiyi her seansta daha fazla olarak hissettim yaşadım.Ruhsal yönden yeniden doğdum.Kireçlemeye bağlı bel boyun ağrılarım haricinde fibromiyaljim de % 95 iyileşti.Bioenerjist Kenan Boyraz beye tekrar teşekkür ederim.Vesile olduğu için şifaya.
Foktay (26/11/2013 10:25)
Konu : Boyun fıtığı
Mesaj : Merhaba,
Yakınlarıma ve kendime yardımcı olabilmek için bu yaz Kenan Hoca''dan bioenerji eğitimi aldım. Boyun fıtığı ağrısından kıvranırken doktora gittim. Fizik tedavi ve sırttaki sertliklere iğneli müdahale dedi. Ancak, randevu için çok ileri bir tarih verilince Bioenerjiyi denedim. İlk bir kaç gün sonunda tüm ağrılarımdan ve sırttaki sertliklerden kurtuldum. Ailevi nedenlerle ara verdiğim uygulamaya tekrar başladım. Dün boynumda ve çenemde uygulama sırasında yoğun bir kasılma ve ağrı oldu. Ardından boyun omurlarımdan gelen bir sesle bu kasılma bitti. Sanıyorum fıtığım yerine oturdu. Aynı teknik ve uygulamayı dirseklerimdeki ağrı için uygulayacağım (henüz teşhis yok tenisçi dirseği olabilir). Deneyimlerimi paylaşmak üzere, sağlık ve mutluluk diliyorum.
Mukadder - İstanbul (24/11/2013 22:09)
Konu : Kısmi felç - yürüme zorluğu - tenisçi dirseği rahatsızlığı
Mesaj : 3 yıl önce Hayatımı mahveden, araştırma hastanelerinde tam teşhiş konulamayan ama Felç ve nörolojik yürüme zorluğu, bacakta ağrı, kolumda tenisci diresiği rahatsızlığı oluştu.Doğal terapilere başvurdum ozon terapisi felan.Adım adım fayda gördüm.Onlar bittikten sonra Bioenerji uzmanlarını araştırdım.Dürüst Bioenerji terapisti olarak Kenan Boyraz beyi internetten buldum, merkeze telefon açtım.En etkilendiğim ve kimseden duymadığım şey; " hiçbir garanti vermiyoruz, biz tedavi etmiyoruz, uygun şekilde çeşitli katmanlarda enerji aktarımı yapıyoruz." sözüydü.Biyoenerji terapisi almaya başladım ardındann.Daha ilk 4 seansta kolumu kaldırabilir hale geldim, tenisçi dirseği iyileşti, topallamam azaldı, konuşmam düzeldi ve hızlı yürür hale geldim.İyileşmem günden güne artıyor bioenerjiyle.Seanslara devam ediyorum.Teşekkür ediyorum .Şarlatanlarına rastlamadığınız müddetçe muhteşem bir doğal tedavi bana göre.Allah kimseye dert verip derman aratmasın.
Mehmet- İstanbul (06/11/2013 22:50)
Konu : BİOENERJİ EĞİTİMİ
Mesaj :
Şimdiye kadar çok enerji şifa seminerlerine katıldım.Fakat Kenan Boyraz hocamın Bioenerji eğitimine katıldıktan sonra şimdiye kadarkilerin yetersiz, pratik imkanı sunulmayan seminerler olduğunu anladım.Kenan beyin sabahtan gece yarısına kadar sarkan 2 tam günlük 1. aşama bioenerji eğitim seminerinde evrensel alfa şifa enerjisine hissedilir şekilde kavuşmayı,yoğunlaştırmayı, uygun şekilde nasıl mercekleneceğini vb.....tamamen uygulamalı olarak öğrendim.Onun kadar biz de çok yorulduk.Teneffüsleri bile kısa tuttu, saatlerce zevkle uygulamalı olarak çalıştık.O kişiden o kişiye koşturarak, ilgilenerek göstererek teker teker 2 gün boyunca akşama kadar öğretti, kavrattı.Artık çok başarılı şifa terapileri yapabiliyorum.Yaptıkça kendi sağlığımın da arttıgını farkediyorum.Yaşama bakış açım değişti.Allah razı olsun hocamdan
FATİH AYAZ (21/10/2013 20:05)
Konu : BEL FITIĞI
Mesaj : BEL FITIĞIM VARDI.SON 2 AYDA AYAKTA DURAMAZ HALE GELDİM.HİÇ BİR AĞRI KESİCİ BİLE HAYRETMİYORDU.KENAN HOCADAN 9 SEANS BİOENERJİ SEANSI ALDIM.BANA YOGA DERSLERİ DE VERDİ.GÜNDEN GÜNE İYİLEŞTİM.ŞU AN GAYET İYİYİM.KOŞABİLİYORUM, YÜRÜYEBİLİYORUM...İNSANLARIN BİLMEDİĞİ BİR KONU.ALLAH RAZI OLSUN HOCAMDAN.
 1 
TAKVİM
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam78
Toplam Ziyaret889217