• https://www.facebook.com/pages/Bioenerji-Uzman%C4%B1-Kenan-Boyraz/1421795371404363?ref=hl
 • https://www.instagram.com/alfabioenerji_kenanboyraz/

ALFA BİOENERJİ EĞİTİMİ

Orta ASYA ve Rusya'dan SONRA
ilk Kez
TÜRKİYE'de ve AVRUPA'da...


Kenan BOYRAZ
 ileALFA BİOENERJİ EĞİTİMLERİİSTANBUL - ANKARA - İZMİR
ADANA -

ALMANYA


Etkili ve Dürüst Şifacılar Neslinin Oluşumu Yolunda.
..KENAN BOYRAZ ALFA BİOENERJİ
EĞİTİM TAKVİMİ


TÜRKİYE

İSTANBUL: 

ALFA BİOENERJİ EĞİTİM TARİHİ: 06 - 07 Nisan 2024

Organizatör: 
Nermin Yusufi: 0532 481 09 25

Eğitim Adresi:
 

ByOtell Hotel İstanbul
Saniye Ermutlu Sokak, No: 3, Kozyatağı/İSTANBUL
ANKARA:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİM TARİHİ: 20 - 21 Nisan  2024

Organizatör:
Hülya Güzel: 0535 625 66 23

Eğitim Adresi:
İlci Residence Hotel
Maltepe Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No:135
Çankaya/ANKARA

İZMİR:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİM TARİHİ: 23 - 24 Mart 2024  

Organizatör: 
Sevinç Öztürk :  0505 261 07 19    


Eğitim Adresi:
Armis Otel
Kahramanlar, Mürselpaşa Blv.No:157 Konak/İZMİRADANA:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİM TARİHİ: 04 - 05 Mayıs 2024  


Organizatör:
Hülya Güzel: 0535 625 66 23

Eğitim Adresi:
Şirinpark Otel
Turhan Cemal Beriker Bulv. No:19 Seyhan AdanaAVRUPA


OBERHAUSEN / ALMANYA:

ALFA BİOENERJİ EĞİTİM TARİHİ: 

Organizatör: 
Firdevs Arslan: +49 176 200 151 94 
Yaşar Arslan: +49 176 200 152 32

 


 


BİOENERJİ NEDİR?

Bioenerji “yaşama dönük sağlık ve canlılık akımı"dır, daha açık ifadeyle "Yaşam Enerjisi"dir. Bilimsel bir konudur. İnsandaki "hay'at enerjisi"  artık ölçüm cihazlarıyla somut olarak saptanabilmekte hatta görüntülenebilmektedir.

Bioenerji terapisi ise, bedene sözkonusu bioenerjetik enerji frekanslarının yansıtılması/ aktarılması suretiyle insan bedeninin yeniden dengeye oturtulması metodudur. 

 

 


BİOENERJİ TIBBININ DÜNYADA KULLANIMI

ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde, tıp fakülteleri bünyesinde , enstitülerde bioenerji eğitimi verilmektedir. Ayrıca dünyanın tüm uygar ülkelerinde de bioenerji tıbbına karşı ilgi artmakta, bioenerji tıbbı giderek daha iyi tanınmakta, hastalıklarla mücadelede etkin şekilde uygulanmaktadır.

Alfa Bionerji Tekniği seansları neticesinde  çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, migren, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp, damar tıkanıklığı, kanser, prostat, kısmi felç, depresyon,  böbrek, bel-boyun-sırt  ağrıları, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor. 

Artık bütün dünyada uygulanan ve  ülkemizde de sağlık bakanlığı tarafından tamamlayıcı/ alternatif tıp olarak kabul edilen Bioenerji şifa yöntemlerinden Alfa Bioenerji Şifa Tekniklerini öğrenmek için siz de Kenan BOYRAZ ile gerçekleşen disiplinli, verimli, kapsamlı eğitimlere katılabilirsiniz.


ALFA BİOENERJİ 1. AŞAMA EĞİTİM SEMİNERİ İÇERİĞİNİN BİR KISMI: 

 • Alfa Bioenerji frekanslarıyla bağlantıya geçebilmeyi, güçlendirebilmeyi ve aktarabilmeyi,
 • Enerjiyi ellerde preslemeyi, yoğunlaştırmayı ve mercekleyebilmeyi, kanal olabilmeyi (10-90 cm uzaktan)
 • Enerji beden hatlarını akort edebilmeyi ve bio-manyetik pasları,
 • Enerji merkezleri ve salgı merkezleri üzerinden aktarım yapabilmeyi,
 • Çakra blokajlarını açma ve her çakranın beyin ile olan koordinasyonunun sağlanması ve akort
 • Negatif enerjilerden arınıp yüksek boyut enerjileriyle programlanabilme yöntemlerini,
 • 5 çeşit bioenerjetik  Prana/Nefes tekniğini,
 • Enerjetik akımla çeşitli hastalıklar üstünde çalışma stillerini
 • Uzaktan Alfa Bioenerji  yapabilme/gönderebilme yöntemlerini,
 • Kendimizi negatif enerjilerden arındırabilmeyi ve koruyabilmeyi 
 • Alfa Bioenerji şifa akımını kendi beden katmanlarınıza da şarj edebilmeyi, daha sağlıklı, daha   zinde ve ruhsal olarak dengede kalabilmeyi, rahatsızlıklarınız üzerinde çalışabilmeyi UYGULAMALI ve UYUMLANMALI olarak ÖĞRENECEKSİNİZ. 

"Evrensel şifa enerjisi daima bizim içimizden akar ve bilinçli olarak kullanıldığında harika neticeler meydana getirir." 

EĞİTİM SÜRESİ: 

                            1. Gün 9:30 - 20:30

                            2. Gün 9:30 - 20:30

KİMLER KATILABİLİR: Tıp Doktorları, Sağlık Görevlileri, Fizik Tedavi Uzmanları, Psikologlar, Yaşam Koçları, Reiki uygulayıcıları, hipnotistler, Güzellik Uzmanları, Diyetisyenler, Şifa pratisyeni olmak, ailesine ve çevresine şifa vermek isteyenler ve bioenerji şifacılığına gönülden ilgi duyan, geliştirmek ve ileri düzeylere ulaşmak isteyen, hem kendisinin hem insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamalarına katkıda bulunmayı insani vazife olarak hisseden herkes katılabilir…

EĞİTMEN:  Kenan BOYRAZ  (Alfa Bioenerjist + Hypnotist)

SERTFİKA: Alfa Bioenerji eğitim seminerine katılanlara İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki ayrı SERTİFİKA verilmektedir.

KİŞİ SAYISI: Yaklaşık 15-20 Kişi ile sınırlıdır.(ÇÜNKÜ; herkesle teker teker ilgilenerek özveriyle  tam öğretebilmek ve tam kavranabilir şekilde ve en verimli şekilde eğitim yapabilmek için kişi sayısı az tutulmaktadır.)

NOT
: Alfa Bioenerji Eğitimleri Türkiye'de ve Dünyada sadece Kenan BOYRAZ tarafından verilmekte olup, sağlığınız için farklı isimler altındaki korsan ve taklitlerinden sakınınız. Kimseye eğitmenlik verilmemiştir. Uygulayıcılık eğitimidir. 

KENAN BOYRAZ ALFA BİOENERJİ ŞİFA METODOLOJİSİ NEDİR?

Kainatın enerjisi sürekli değişmekte, güncellenmiş yeni enerji frekansları ile dünyamız ve insanlık buluşmaya devam ediyor.

Bir anlamda alfa bioenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmik bilgi barındıran modern bir şifa metodudur.

Rus, Şaman, Çin ve kadim  bioenerji tekniklerini de kısmen barındırmaktadır.

Alfa Bioenerji Tekniği Kenan Boyraz'ın 20 yıllık çalışmaları ve araştırmaları ve binlerce insanla yaptığı bireysel seanslarının neticesinde doğan, gelişen etkili bir yöntemdir. Köken olarak Orta Asya'ya dayanmaktadır. Başkalarına öğretildiğinde, etkili olarak uygulanabilen dünyadaki nadir ve en etkili tekniklerden birisidir.


Bu yöntemle insanları buluşturma eylemine 2011 yılında Rusya ve Orta Asya'daki  bioenergetik-psikoenergetik uzman hocalarının icazetiyleeğitmenlik eğitim ve inisiyesinden geçerek başlamıştır.

Hedef, sayı olarak az insana öğretmek; ama etkili ve nitelikli ve yeterli olarak öğretmektir.
 
Alfa bioenerji akımıyla en etkili ve aktif olarak irtibata geçebilmek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için en başta 2 günlük Alfa  Bioenerji eğitimi seminerine katılmanın yeterli geldiği görülmüştür.

Alfa Bioenerji 4 Aşamadan oluşmaktadır:

Bu eğitim semineri 1. Aşamadır; ancak ileri derecede yeterlidir.

2. Aşama  Eğitimini alabilmek için en az 200-300 saatlik uygulama yapmış olmak ve 1. Aşamayı almış olmasının üzerinden 3 Ay geçmiş olması ve kişinin kendisini hazır hissetmesi gerekmektedir. Bu aşamada 2. aşama akımına uyumlanıp/realize olup  titreşimleri yükselterek tali yöntemleri ve detaylı çalışma stillerini öğrenme, hipnotik yöntemler, akupunktur meridyenlerini aktifleştirme, ayakta geniş alanlı yüksek frekanslı stimülatif yöntemlerle çalışma vb. içeriğe sahiptir. 

3. Aşamada ise Orjinal Hipnotik-Bilinçaltı-Trans yöntemleriyle destekli olarak Alfa Bioenerjiyi kullanma metodları öğretilecektir.

4. Aşamada ise Kuantum titreşimlerine erişme ve kullanma, ruhsal arınma, bedene,  bilinçüstü düzeye hakimiyet kurma, sezgisel açılım ve kullanabilme,  enerji meridyenlerini aktive eden asanalar, şifanın-şifacılığın paradigmaları gibi kapsamlı çalışmalar içeren bir eğitimdir. Kamp şeklinde yapılması planlanmaktadır.

En baştaki 2 günlük (1. Aşama) uygulamalı eğititim seminerinden sonra katılımcıların bol uygulama yaparak başarı dolu çalışmalarına devam ederek kendilerini devamlı geliştirmeleri çok önemlidir.

Alfa Bioenerji Kenan Boyraz Eğitim Semineri'nden geçenler ve gayretle uygulama yapanlar daha ilk aylardaki başarılarında beyin tümörü, kısırlık, pankreas kanseri, fıtık, epilepsi, kist, KOAH vb. gibi ciddi rahatsızlıklarda çok büyük başarılar sağlamışlardır.9yılda 20 bin civarında insan kursiyerler eliyle daha sağlıklı bir yaşama adım attı...

YASAL UYARI: Alfa Bioenerji bir teşhis ve tedavi yöntemi olmayıp modern tıp ve hekim tedavisi esastır.Enerji terapileri destekleyici, güçlendirici, iyileşmeyi hızlandırıcı doğal faktörlerdir.

 


ALFA BİOENERJİ NEDEN DAHA ETKİLİ?

Modern bilimle beraber insan biyolojisine yönelik; özellikle genlere, DNA'lara ve bedendeki elektrik akımlarına yönelik çok büyük gelişmeler oldu.

Enerjinin bir araç olduğu, asıl insan üstünde etkili olanın enerjinin içinde barındırdığı kozmik bilgi akışı(informatsiya) ve titreşim şekli olduğu Ruslarca tespit edildi.

Bu yöndeki bilimsel gelişmeler karşısında bioenerji şifacılığı anlamında kullanılan eski tekniklerin hem titreşim olarak hem de aktarım metodu olarak günümüz insan bedenine yeterli olarak hitap etmediği görüldü.

Bütün bunlar esas alınarak zaman içinde etkili Alfa Bioenerji metodu oluştu.

Alfa Bioenerji, kişinin fiziksel-zihinsel-ruhsal ve enerjetik tüm yönlerine etkili olarak hitap etmeyi amaç edindiğinden enerji aktarımında gerek bioenerjist ve gerekse terapi alan kişi alfa moduna direkt olarak kendiliğinden geçmektedir. 

Öğrenilmesi kolay ve zararsız, etkisi ise oldukça yüksek bir bioenerji şifa metodudur. 
DEĞERLİ SUNUCU MELTEM SATUN FARKIYLA KOZMİK BİLİNÇ VE BİO-ENERJİ FARKI

 

 

  MÜGE ORUÇKAPTAN ile BİOENERJİ ve KOZMİK BİLİNÇ PROGRAMI

 

TAKVİM
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret883116