• https://www.facebook.com/pages/Bioenerji-Uzman%C4%B1-Kenan-Boyraz/1421795371404363?ref=hl
  • https://www.instagram.com/alfabioenerji_kenanboyraz/

Bioenerji ile Panik Atak Terapisi

 

Bioenerji ile Panik Atak Terapisi

 

Panik atak, maalesef ülkemizde ve dünyada hızla artan bir mental bozukluktur.Bioenerji ile panik atak terapisi mümkündür.Panik atak hastası herşeyden önce psikiyatrist doktora gitmiş, kesin tanı ve teşhisini koydurmuş ve tedavisine başlamış olmalıdır.Akabinde bioenerji seansı alması hem daha doğru hem de iyileşmenin daha kısa sürede olmasında çok etkili olur.

Psikolojik rahatsızlıklarda da, bioenerji ile şifa çalışması yaparken beraberinde farkındalık çalışması, diyafram yoga nefes çalışması öğretilmelidir.İndüksiyonlarla da kişi mental olarak sağaltılm yapılmalıdır.Bioenerji çalışmalarında kimyasal beden ile zihinsel beden ve enerjetik beden ayrılmaz bir bütündür.Bioenerji uzmanı panik atak hastası kişinin bedenine dokunmadan enerji aktarımı yapar, enerji dengesini sağlar, aura yırtıklarını giderir ve  salgı bezlerini besleyici bioenerji terapisi uygular.

Terapiler bioenerjist ve hasta olmak üzere bir ekip halinde gerçekleşir.Panik atak olan kişi dikkat edilmesi gereken yaşamsal önerilere de uymalıdır.

Panik atak için bioenerji, akupunktur, hipnoterapi, yoga, ruhsal psikoterapi gibi uzak doğu tıbbının dallarından faydalanılmalı ve yıllar geçip hastalık kronikleşemeden, gerçekten iyileşmeyi isteyerek, hem batı tıbbı tedavisinden hem de bioenerji tedavisinden faydalanıp canlı, mutlu, uyumlu bir yaşamı kucaklamalıdır.  

 

 

 

Panik atak için bioenerji, bioenerji panik atak, bioenerji ile panik atak tedavisi, panikatak için bioenerji, biyoenerji, bio enerji, bio_enerji, bio-enerji, bioenergy healing, criss angel, juna davitaşvili, dr. eric pearl, dalton bioenergy,bioenerji eğitimi kenan boyraz, bioenerji eğitim semineri istanbul,  akupunktur, hipnoterapi, yoga, ruhsal psikoterapi , bioenerji ve hipnoz, bioenerji - trans uzmanı Kenan Boyraz

TAKVİM
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam79
Toplam Ziyaret889218