• https://www.facebook.com/pages/Bioenerji-Uzman%C4%B1-Kenan-Boyraz/1421795371404363?ref=hl
  • https://www.instagram.com/alfabioenerji_kenanboyraz/

Bioenerji Meditasyonu

BİOENERJİK MEDİTASYON

Bu bioenerjetik meditasyon yeni başlayanlar için mükemmeldir; çünkü birine güç için his vermeye yardıcı olur.

Ayrıcı düzenli olarak yapıldığında bu meditasyon Aura’yı da güçlendirir.

Bütün vücudunu rahatlatarak başla, ne kadar derin trans o kadar etkili, ama bu meditasyon herhangi bir zaman yapılabilir ve Trans gerekli değildir.

Nefes al aynı zamanda da, önünden arkandan ayağının dibinden kafanın üstüne kadar vücudunun her tarafından enerjiyi içine çek.

Yeni başlayanlar için, güneş gibi beyaz parlak bir ışık canlandırmalısınız. Biraz daha tecrübeli olduğunuzda renklerle çalışmak daha etkili ve gelişmiştir.

Nefes verin ve bio-enerjinizin Auranızı doldurduğunu gözünüzde canlandırın.

Tekrar nefes alın ve enerjinizin git gide daha parlak ve güçlü olduğunu ve bütün varlığınızdan ışıdığını hayal edin.

Tekrar nefes verin ve enerjinizin Auranızı doldurduğunu ve vücudunuzun merkezinin güneş gibi parlak bir şekilde parladığını gözünüzde canlandırın.

 


Bunu birkaç kez tekrar edin, her seferinde gözünüzde canlandırdığınız enerji yoğunluk olarak artığı için daha da parlak olacaktır.

Renklerle çalışırken, rengin daha da güçlü ve canlı olduğunu gözünüzde canlandırın. Her bir rengin farklı bir hisse sahip olduğunu fark edeceksin. Renkler onların niteliklerine göre cezp etmek için kullanılabilir.

 
Ayrıca ortada buluşmak için aynı zamanda vücudunun arka ve ön yüzünden enerjiyi içine çekebilirsin, daha sonrada bunu yanlardan ve üst den ve alttan da yap. Bundan sonra Auranın dışarıya doğru genişlemesine izin ver.

 

 

 

 

Domancic Bioenergy Methodu - Juna davitaşvili Tekniği - Dalton Bioenergy - Bioenerji Eğitmeni kenan Boyraz - Bioenergy healing healer Kenan Boyraz - Uzman Kenan BOYRAZ - Bioenerji Kenan Boyraz - Bioenerjist Hipnotist Kenan BOYRAZ - Etkili Hipnoz teknikleri-       Bioenerji - Bioenerji nedir - Bioenerji Uzmanı - Biyoenerji uzmanı - Alfa Bioenerji - Alfa Bioenerji Tekniği - Alfa Bioenerji Eğitimi- Alfa Bioenerji Şifa Semineri- Bioenerji Eğitimi istanbul - Bioenerji Eğitimi Türkiye- Bioenerji Eğitimi Türkiye - Bioenerji tedavisi - Bioenerji Uzmanı - Bioenerji Uzmanı Kenan Boyraz - Etkili Hipnoz Yöntemleri - Bioenerji nasıl Yapılır - 

TAKVİM
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.356027.4657
Euro28.788128.9035
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret871368