Bioenerji - Bioenerji nedir - Bioenerji Uzmanı - Biyoenerji uzmanı - Alfa Bioenerji - Alfa Bioenerji Tekniği - Alfa Bioenerji Eğitimi- Alfa Bioenerji Şifa Semineri- Bioenerji Eğitimi istanbul - Bioenerji Eğitimi Türkiye- Bioenerji Eğitimi Türkiye - Bioenerji tedavisi - Bioenerji Uzmanı - Bioenerji Uzmanı Kenan Boyraz - Etkili Hipnoz Yöntemleri - Bioenerji nasıl Yapılır - Domancic Bioenergy Methodu - Juna davitaşvili Tekniği - Dalton Bioenergy - Bioenerji Eğitmeni kenan Boyraz - Bioenergy healing healer Kenan Boyraz - Uzman Kenan BOYRAZ - Bioenerji Kenan Boyraz - Bioenerjist Hipnotist Kenan BOYRAZ - Etkili Hipnoz teknikleri- Hipnoz nasıl yapılır - Bioenerji nasıl yapılır - Bio enerji nasıl uygulanır -
  • https://www.facebook.com/pages/Bioenerji-Uzman%C4%B1-Kenan-Boyraz/1421795371404363?ref=hl

Bioenerji Nasıl Uygulanır

 


Kenan Boyraz from Orhan ÇAM on Vimeo.

BİOENERJİ NASIL UYGULANIR?  

Bioenerji uzmanı, kozmik bir mercek-kanal - katalizör - aktarıcı - görevi yaparak ;  biyoenerjiyi toplayıp çok yüksek değerde yoğunlaştırarak tedavi edeceği kişinin bedenine 20-60 cm uzaktan aktarmaktadır.

Bioenerji uzmanı, kainattaki enerji frekanslarını alıp uygun formlarda yansıtan uydu cihazı gibidir.İzlediğimiz tv’lerin yayın görüntü ses dalgaları heryerde mevcuttur; ama onu dönüştürecek ve televizyona yansıtacak bir cihaz olmadan asla farkına varamayız.

Bio Enerji, bizzat seans almadıkça farkında varılamayan bir yöntemdir.Aksi takdirde “inanıyorum”, “başkalarında iyileşmeler gördüm, doğru bir şey olsa gerek, böyle bir şey var olsa gerek” şeklinde bir inanç halinde kalır(ilmelyakin hali.)Hissedip yaşayarak  “bilmek”, inanmanın ötesinde bir durumdur.Kesin bilmek halidir.Yani (Hakkalyakin hali.)

Bioenerji uygulamasında beden bir bütündür, insan bedeni tüm organ ve sistemleriyle  bir bütünlük içindedir. Bir bölgeyi ele alıp, bütünün geri kalan kısmını yok sayarak ilgilenmemek, hekimlik adına bir kusur olur.

Vücut bir bütündür ama bu bütünün iki cephesi vardır: Fiziksel cephe ve düşünce cephesi, Ancak bu iki cephe çok karmaşık bir şekilde iç-içe girmiş durumdadır.

 Biyoenerji şifa seanslarında  rahatsızlıkları “şunlar fiziksel, şunlar ise psikolojik türden rahatsızlıklardır” diye ayırmıyoruz, çünkü gerçekte ayrılamazlar.

Bioenerji tıbbında asla bölgesel tedavi yapılmaz. Kişi hangi sağlık şikayetiyle bioenerjiste müracaat etmiş olursa olsun, bioenerji uzmanı daima VÜCUDUN BÜTÜNÜNE terapi yapar.

Bu seanslar şeklinde yapılır.Genel olarak 3 ila 8 seans sürmektedir.

Kişinin beden zekası ve şifayı sağlığa dönüştürme kapasitesine göre muhteşem iyileşmeler olur.

Kimi zaman şifalar aniden gerçekleşir, kimi zaman seanstan seansa iyileşme olur.Çok ender olarak da seanslardan 1-2 hafta sonra iyileşme olur.Bedene aktarılmış olan bioenerji, kişinin bedeninde çalışmaya günlerce devam eder.

Biyoenerji Şifa Çalışması bir DENKLEMdir.

KAİNAT +BİOENERJİST+ HASTA=DENKLEM

Şifa alan, hastalık yada sakatlık değildir; kişinin bünyesidir.

Uygulanan ve aktarılan enerji şifası kişinin bedeninden haftalar geçse de asla çıkmaz.Kişide şifa devam eder.Gelmesi gereken en uygun seviyeye gelir.

Bilgi Danışma Hattı:  0537 963 0314

 

 

 

 

  

Bioenerji Nasıl Uygulanır - Bioenerji Nasıl Uygulanır - Bioenerji Nasıl Uygulanır-Bioenerji Nasıl Uygulanır - Bioenerji Nasıl Uygulanır - Bioenerji Nasıl Uygulanır - Bioenerji Nasıl Uygulanır

Saat
TAKVİM
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.05396.0781
Euro6.53826.5644
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam164
Toplam Ziyaret727918